Believe Story - 5 část

6. ledna 2013 v 13:14 | Mája:) |  Believe STORY
Believe Srory -Archiv

BELIEVE STORY -5.ČÁST
Najednou mi ale zazvonil telefon a volali mi rodiče, jen jsem protočila oči a s úsměvem to zvedla.... Byl to snad dvouhodinový rozhovor, který neměl konce! asi 4 krát jsem řekla ahoj, ale máma mi do toho furt skákala navíc jsem neměla čas se sní vybavovat o tom jaký je počasí a jestli jsem pořádně namazaná opalovacím krémem. No nakonec jsem jen jednoduše zavěsila a odešla na pokoj. Celou cestu se mě Jess ptala co si má vzít na sebe až půjdem na ten koncert. Měla jsem starostí nad hlavu a opravdu jsem neměla náladu rozebírat její šatník. Omluvila jsem se jí a šla jsem zapsat nového VIP hosta. Stála jsem u pultu asi 20 minut a ten "VIP" host nikde. Řekla jsem si že náš hotel je dost luxusní na to aby si nějakej rádoby VIP host mohl přijít o 20 minut pozdějc a mě prodloužil směnu! Opravdu mě už nebavilo tam stát navíc jsem strašně pořebovala si odskočit. Jen na pět minut jsem odešla a postavila jsem tam Jess a jako naschvál tam ten VIP host přišel. No řekla jsem si že by byla ostuda tam stát v křeči a tak jsem si jen pospíšila. Když jsem přišla k pultu ten VIP host tam nebyl a Jessica řekla že ho nepoznala že byl zahalenej a že ho nezná ani jeho jméno. Byla jsem

překvapená protože má ten největší apartmán v celém hotelu. Hned po 2 minutách mi to vypadlo z hlavy tak jsem šla jenom podepsat smlouvu s šéfem a dovyplnit faktury. Měla jsem to za chvíli a moje směna už skončila tak jsem šla na pokoj za Jess. Ta už měla připravenou kreditku že půjdem nakupovat oblečení, ale já byla strašně vyčerpaná a ještě mě čekala 2 směna a to jsem měla do pokojů roznášer jídla. Nakonec mě nepřemluvila a šla se Sandrou. Aspoň jsem si mohla na chvíli oddychnout od všech starostí. Lehla jsem si a relaxovala jsem. Asi po 2 hodinách mi zazvonil budík na další směnu. Zvedla jsem se sedla si na postel a prohrábla si vlasy. Byla jsem unavená a hrozně vyčerpaná. Nakonec jsem si nanesla trochu makeupu a upravila vlasy nikam se mi nechtělo, ale musela jsem. přišla jsem do kuchyně kde už byla připravená doslova hostina do pokoje č. 345 v 3 patře. Jela jsem výtahem, ale i tak mi to přišlo hrozně dlouho.. Zaklepala jsem na dveře. NIC. Tak znovu a zase nic. Řekla jsem ,,fajn tak mu to nechám před dveřmi". Bylo to docela dost nahlas, ale česky no takže mi asi nerozuměl Američan jeden. Už mě to nebavilo tam stát tak jsem napsala na objednávací lístek ,,jste tady?" a prostčila jsem to pod dveřmi.Samozdřejmě že v angličtině. Odepsal že je, ale nechce být viděn jestli jsem to správně pochopila. Napsala jsem že nejsem blázniví fanoušek a že tu pro něj mám jídlo. Odepsal mi že mám vejít a hned zavřít.(moje angličtina byla dost nepřesná) Vešla jsem dovnitř a tam byl obrovský pokoj s šampaňským a dvoulůžkovou postelí . Zarazila jsem se a hledala jsem pohledem toho hosta. Nikde nebyl až najednou vyšel z kuchyňky a měl v ruce šampaňské. Nejdřív jsem ho nepoznala, ale pak jsem zjistila že mi je povědomí a když jsem uviděla jeho tetování které měl na ruce a pak jeho okouzlující úsměv myslela jsem že blouzním. Ano vážně byl to Justin a já ho vidím opravdu já jsem s ním v pokoji a koukáme se z očí do očí. Vypadlo ze mě ,,WAU". ??To snad není možný". A Justin jen na mě ,,What please?". Neuvědomila jsem si že mi nerozumí tak jsem radši svojí gestikulací vysvětlila že mi moc angličtina nejde. Smál se mi a pak mi dal sklenku šampaňského. Já jako pravá "dáma" jsem odmítla a omluvila se že musím jít že na mě čekají ještě jiní hosté. Samozdřejmě že cestou jsem byla celá nabažená pohledem na něj! Když jsem nastupovala do výtahu břiběhl za mnou a řekl mi že to nikomu nemám říct že je to JB a že moc děkuje za večeři tak jsem mu jen přitakala a nastoupila do výtahu, kde jsem se jako malí děcko při koupi nové hračky začala strašně řádit a křičet ,,waau" a nakonec jsem se složila do rohu a čekala až dojedu do přízemí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Missis. Missis. | Web | 6. ledna 2013 v 13:54 | Reagovat

Vidím že asi miluješ Jusse:D Já ho taky miluju;** je to krasavec a story se ti moc povedlo. fakt promiň že jsem tonečetla celé ale na mě to je moc dlouhé;)

P.S.: Pěkný layout;)

2 Deniska Koroptev Bidzova Deniska Koroptev Bidzova | 6. ledna 2013 v 16:05 | Reagovat

Jee máš to super navíc je to dlouhé což je perfektní, moc se ti to povedlo máš pěknou story a už se nemůžu dočkat pokračování:-))

3 Jitka Jitka | 6. ledna 2013 v 19:55 | Reagovat

Perfektníí napište další prosím:)

4 Han Han | 8. ledna 2013 v 15:40 | Reagovat

Kdy už bude další furt čekám a nic-_- o_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama